Odpoczynek

Mam zamiar przez ten tydzień odpoczywać głównie od pracy, bo niestety od leków i lekarzy się nie da. Mam problemy z widzeniem w lewym oku, co okulista już na szczęście zdiagnozował i już przyjmuję krople: 2 rodzaje 3 razy dziennie. Podobno nie ma to związku z problemami neurologicznymi, mimo że ból nad lewym okiem też występuje.

Jest to jakiś wewnętrzny wylew w oku, którego nie widać jako zaczerwienienie, tylko objawia się „czarnymi” dużymi „mroczkami”, takimi jak duża mucha, które przesłaniają obraz i utrudniają widzenie. Proces leczenia ma trwać do 3 miesięcy (wtedy mam mieć kontrolę). Na razie w trzecim dniu leczenia jest nawet gorzej, bo od rana dokucza mi ból po lewej stronie nad okiem oraz coraz częstsze problemy z widzeniem. Może jest taka pierwsza reakcja na lek, zobaczymy, ważne, że mam tydzień urlopu, więc może uda się trochę zrelaksować, może tak jak wczoraj trochę pozwiedzać, zobaczyć kawałek Polski.

A najchętniej to zrobiłabym sobie leniuchowanie, chociaż 1-dniowe, czyli nic nie robienie, ale czy ja potrafię, czy uda mi się wyłączyć myślenie?
Bardzo będę się starała, może się uda chociaż trochę.